Semináře

Cesta Mistrů a Bílého Tygra


JEDNODENNÍ SEMINÁŘ: 

28.8.2021 nebo 25.9.2021 v Praze 4

"Cesta Mistrů a Bílého Tygra" neboli "Nahlédnutí do tajů starověké Čínské nauky zvané Qigong (Čchi Kung)"
- interaktivní prednáška a ochutnávka


Qigong je systém poznání, který zahrnuje nejméně 5 000 let lidské evoluce a pokrývá všechny oblasti lidského zájmu, v Číně oficiálně známý jako věda o lidském potenciálu a rozvoji. Qigong otevírá naši vrozenou schopnost léčit, snižuje stres a pomáhá nám dosáhnout dlouhověkosti, maximálního lidského potenciálu a sebe přijetí. Pravidelný trénink pomáhá zvyšovat svalový tonus a pružnost, kultivuje pocit volně tekoucí energie v těle a zvyšuje naše spojení s přírodou a se sebou samým.

White Tiger Qigong je extrémně dynamické, léčebné taoistické cvičení, které harmonizuje tělo, dech a mysl. Specialitou lékařskeho Qigongu Bíleho Tygra je zvýšení schopnosti léčit sebe a ostatní a zkoumání hloubky a schopností lidského těla, mysli a ducha - od maximalizace mozkové energie, zdraví a vitality až po mimořádné schopnosti, jako je telepatie, dálkové prohlížení, ovládání nervového systému, regulace tělesné teploty, kontrola dechu a mnohem víc. Co dokážu a jak na to?

Jak dosáhnout pevné zdraví a dlouhověkost? Jak pracovat s energií čchi? Jak kultivovat a zjemňovat hrubé životní energie na vyšší formy? Jak použít sexuální energie na léčení orgánů a těla? Jak recyklovat a vymazat negativní emoce a nahradit je novými? Jak se fyzicky a psychicky uvolnit? Jak otevřít svůj skrytý potenciál? Jak odhalit skryté emoční a mentální bloky? Jak pročišťovat svou bytost? Jak se pravidelně nabíjet čistou energii? Jak prožívat stavy vyššího vědomí? Jak se stát tvůrcem svého vlastního života?

Objev svou nekonečnou vnitřní sílu a svobodu a zamiluj se do své dokonalé existence.

  • Prožitkový kurz, ve kterém se propojí moudrost taoismu a čínské medicíny s posledními výzkumy moderní sportovní vědy
  • Zajímavé povídání, které Tě zasvětí do tajů starověké čínské nauky zvané Qigong a otevře Ti dveře k poznání Tvé vnitřní síly, svobody a jedinečnosti
  • Pochopení vesmírného energetického cyklu existence vně i uvnitř Tebe a vědomá práce s životní energií Qi (Čchi)
  • Meridiánový Qigong - jednoduché fyzické a energetické cvičení, které příjemně rozhýbe Tvé tělo a naplní Tě energií, radostí a chuťí do života. Rozmotáme nervové uzlíky a oprášíme pavučiny v meridiánových cestách, ať naše Qi může svobodně proudit, léčit a tvořit.
  • Šest léčivých zvuků - harmonizace a očista vnitřních orgánů od toxického emocionálního odpadu pro přijetí sama sebe ve své láskyplné podstatě

Pojďme se společně vědomě hýbat - v životě i s Qigongem Bílého Tygra - harmonizujme své tělo, dech a ducha, abychom podpořili uzdravení, dlouhověkost a naplnění našeho nejvyššího potenciálu.Datum konání: sobota 28.8.2021 nebo 25.9.2021

Čas: 9-17 hod s přestávkou na oběd

Místo konání: Praha 4 - Spořilov

Cena za seminář:  1500,- Kč (záloha 500 Kč + doplatek na místě) V případě zrušení kurzu bude záloha vrácena.


Markéta Pavlačíková

Se specializuje na rozvoj emoční inteligence v oblasti hypnózy, neuro-lingvistické psychologie, techniky emoční svobody, kvantové terapie a Goulding SleepTalk ™. Přes 20 let se věnuje práci s energií a je učitelem a praktikem holistických systémů léčení mysli, těla a ducha - Usui a Karuna® Reiki, Merlin Trinity Healing System, Trance Healing, šamanských dechových technik a šamanské Kambo terapie.

Markéta je atestovaným trenérem a lektorem školy Qigongu Bílého Tygra, se zrodem v horách Wudang v Číně, a je nadšencem šíření tohoto dokonalého systému sebeléčení, ve snaze pomoci ostatním dosáhnout maximálního zdraví, dlouhověkosti, vitality a přijetí své vlastní dokonalosti.Přihláška na seminář: